Türkiye’de düz örme teknolojisine yıllardır yön veren 145 yıllık Alman menşeli Stoll markası, günümüzde de My Stoll My Future ( Benim Stoll’um, Benim Geleceğim) sloganıyla triko üretiminde kullanılan en yaygın makine üreticisi olarak başarısını devam ettirmektedir.

AJUM, LIFADO ve ANVH jenerasyonlarından günümüzün CMS jenerasyonlarına kadar her triko üreticisinin vazgeçilmezi olan Stoll düz örgü makineleri her geçen gün kendini daha da ileriye taşıyarak, üstün örme kalitesiyle rakiplerine oranla büyük üstünlük sağlamaktadır.

Günümüzde en çok satan CMS 530 HP model yüksek performanslı makinesi ile düz örme teknolojisinde üreticilere hızlı tedarik konusunda önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu modelle birlikte tandem makinelerde CMS 822 HP ve CMS 933 HP, kalın numaralı makine grubunda ise CMS 520 C modelleri ile hizmet vermektedir. Her geçen gün teknolojiye yaptığı yatırımları, yeni intarsia ve vanize mekikleri ile gözler önüne sermektedir. Dünyada üretim esnekliğinin getirdiği bir talep olarak ise Multi Gauge makinelerini pazara sunmuştur. Desen yaratma konusunda daha hızlı ve otomatik yeni M1 Plus programı ile daha fazla deseni daha kısa sürede oluşturma olanağını da sizlere sağlamaktadır. Bütün bunların yanında sadece müşterilerine destek olabilmek amacıyla moda yaratma konusunda www.stollpattern.com aracılığıyla müşterilerine trendler hakkında ve desenler konusunda da destek sağlamaktadır.

Süphesiz ki, yıllardır kullandığı The Right Way to Knit ( Triko İçin Doğru Yol ) sloganıyla gelecekte de Mayer Mümessillik aracılığı ile triko üreticileri için kaliteli hizmetini sunmaya devam edecektir.